20 pornonäitlejat, keda jälgida Instagramis

Roberto Morris 30-09-2023
Roberto Morris

Sa võid arvata, et neil on lihtne, kuid pornotäheks saamine on pikk tee. Need ilusad tüdrukud alustavad altpoolt ja peavad kõvasti tööd tegema, et tuntuks saada. See nõuab aastatepikkust kogemust ja oma ala valdamist, mis ei ole igaühe jaoks.

See hulk asju, millele nad peavad end allutama, hirmuäratavad ja hästi varustatud poisid ei ole mingi nali, nii et pikka aega peal püsida nõuab palju pühendumist.

Et neile austust avaldada, otsustasin koguda kokku need, kes Instagramis ja Twiiteris kõige rohkem silma paistavad, et te saaksite nendega tutvuda ja neid jälgida.

Bonnie Rotten - @officialbonnierotten

Lexi Belle - @omgitslexi

Kaylani Lei - @kaylanilive

Madison Ivy - @420madisonivy

Monique Alexander - @realmoniquealexander

Lisa Ann - thereallisaann

Nicole Aniston - @realnicoleaniston

Charmane Star - @charmanestar

Sophia Santi - @sophia_santi

Teagan Presley - @msteagan

Alexis Texas - @whitegirlpoliticking

Vaata ka: Avasta kõik Skol Beats õllesildid

Isis Taylor - @ac.lassic

Tera Patrick - @terapatrick

Lupe Fuentes - @lupefuentes

Jynx Maze - @jynxiemazie

Vaata ka: Eleanor: lugu Mustangist, mis tegi kinoajalugu

Kagney Linn Karter - @whoisnecessary

Tori Black - @misstoriblack

Jada Stevens - @2cheekzback

Jayden Cole - @jaydencole5

Jayden Jaymes - @jayden_jaymes

Roberto Morris

Roberto Morris on kirjanik, teadlane ja innukas reisija, kelle kirg on aidata meestel tänapäeva elu keerulistes küsimustes navigeerida. Kaasaegse mehe käsiraamatu ajaveebi autorina tugineb ta oma ulatuslikule isiklikule kogemusele ja uurimistööle, et pakkuda praktilisi nõuandeid kõige kohta, alates fitnessist ja rahandusest kuni suhete ja isikliku arenguni. Psühholoogia ja ettevõtluse taustaga Roberto toob oma kirjutamisse ainulaadse vaatenurga, pakkudes teadmisi ja strateegiaid, mis on nii praktilised kui ka teaduspõhised. Tema ligipääsetav kirjutamisstiil ja võrreldavad anekdoodid muudavad tema ajaveebi parimaks ressursiks meestele, kes soovivad oma elu igas valdkonnas uuendada. Kui ta ei kirjuta, võib Roberto leida uusi riike avastamas, jõusaalis käimas või pere ja sõpradega aega nautimas.